Banki i ubezpieczenia

Jesteśmy prekursorami wielu innowacyjnych rozwiązań dla sektora ubezpieczeń i usług finansowych łączących telemedycynę z produktami ubezpieczeniowymi z wykorzystaniem nowoczesnego podejścia do pacjenta i procesu leczenia.

 

Jako pierwsi na rynku w Polsce wdrożyliśmy telekonsultacje do obsługi pacjentów przebywających za granicą. Obecnie obsługujemy pacjentów na całym świecie, a prawie 70% konsultowanych przypadków nie wymaga dalszej bezpośredniej opieki medycznej. Generuje to optymalizację kosztów assistance medycznego oraz satysfakcję klientów, którzy obsługiwani w języku ojczystym, sprawnie i szybko uzyskują pomoc w trudnych okolicznościach.

 

Nasze recepty są honorowane w większości krajów świata.

Koordynacja procesu leczenia
teamwork-3213924_1920

Zakres wsparcia partnerów 

Telekonsultacje dla klientów w Polsce funkcjonują jako komponent wielu produktów ubezpieczeniowych. Są też kluczowym elementem produktów złożonych i przygotowywanych na życzenie.

 

Centrum Medyczne Pokorna to nowoczesne Centrum Pierwszego Kontaktu przeznaczone dla pacjentów w każdym wieku. Zapewnia kompleksową opiekę Lekarza Pierwszego Kontaktu oraz dostęp do pełnej diagnostyki i lekarzy specjalistów w Warszawie. Nasz model pracy zapewnia możliwość udzielenia efektywnej pomocy medycznej w większości zachorowań niezależnie od ich rodzaju. Naszym atutem są elastyczne godziny pracy, zawsze dostosowane do pacjenta oraz czas oczekiwania nie dłuższy niż 15 minut.

Nasze działania opierają się na trzech filarach:

Profilaktyka

Efektywna diagnostyka

Bieżąca opieka medyczna

 

Dla naszych klientów opracowujemy, a następnie obsługujemy programy nakierowane na zachorowania onkologiczne, poważne choroby i programy profilaktyczne.

 

Nasz program koordynacji procesu leczenia w kraju i za granicą określa nowe standardy w zarządzaniu klinicznym i jest nakierowany na jak najlepsze wyniki leczenia przy zachowaniu racjonalnych kosztów.

 

Kluczowym elementem koordynacji procesu leczenia jest druga opinia lekarska krajowa i zagraniczna, wykorzystywana również jako niezależny komponent wielu programów telemedycznych.

 Dla kogo

Wspieramy naszych partnerów w procesie opracowania produktów, ich zakresu i warunków ze szczególnym uwzględnieniem kwestii medycznych, jak również w procesie budowana modelu usługowego niezbędnego do ich obsługi.

 

Nasze Centrum Telemedyczne jest jednym z niewielu Call Center wyspecjalizowanych w medycynie i obsłudze produktów ubezpieczeniowych ze stałym wsparciem personelu medycznego w trybie 24/7. Dodatkowo nasze usługi medyczne realizowane są poprzez sieć współpracujących z nami ośrodków medycznych w Polsce, Hiszpanii, Portugalii, Andorze, Gibraltarze i na Malcie oraz dwa własne Centra Medyczna w Warszawie i w Barcelonie.

 

Na życzenie możemy przygotować wyceny i definicje produktów.

 

Zapraszamy do współpracy:

info@mdtmedical.eu

doctor-563428_1920