Przyciski dla rezydentów

Przyciski dla rezydentów

 

 System alarmowy w pokojach – czujniki i czujniki dodatkowe

Są dostępne dwa rozwiązania dla pacjentów / rezydentów bez demencji:

– wszystkie połączenie bezprzewodowe,

– czujnik główny bezprzewodowy i czujnik łazienkowy i łóżkowe kablowane

Czujniki bezprzewodowe – instalowane w pokoju przy łóżku i w łazience

W tym przypadku instalowany jest czujnik 3 Push+Pear w pokojach jednoosobowych, w dwuosobowych dodatkowo osobny czujnik Pear i jeszcze jeden w trzyosobowych. W każdej łazience jest instalowany jeden (lub dwa w zależności od wielkości i dystrybucji) czujnik Pull. W zależności od ustawienia łóżek w niektórych pokojach może być możliwe zastosowanie czujnika 3 Push + 2 Pear. W łazienkach nie ogólnodostępnych instalowane są czujniki PULL lub PULL-PUSH. Istnieje opcja instalacji świateł alarmowych w pokojach i łazienkach ogólnodostępnych.

Jednostka 3push + Pear (2 Pear) pozwala na zgłoszenie alarmowe przez rezydenta poprzez czujnik Pear, pozostawienie rejestru przybycia personelu (guzik żółty), rejestru wyjścia personelu (guzik zielony) i wezwanie pomocy wyższego rzędu (Guzik czerwony)

Jednostki w pokojach:

                  Jednostka główna                               Czujnik Pull łazienkowy

Dodatkowe czujniki Pear (drugie i trzecie łóżko)

Czujniki kablowane do jednostki bezprzewodowej 3 Push + Pear:

W tym przypadku instalowana jest jednostka główna bezprzewodowa 3 Push + Pear dla pokoi jednoosobowych. Pozostałe systemy Pear i czujnik / czujniki łazienkowe są połączone instalacją kablową z jednostką głównąJednostka 3push + Pear (2 Pear) pozwala na zgłoszenie alarmowe przez rezydenta poprzez czujnik Pear, pozostawienie rejestru przybycia personelu (guzik żółty), rejestru wyjścia personelu (guzik zielony) i wezwanie pomocy wyższego rzędu (Guzik czerwony)

Jednostki w pokojach:

                  Jednostka główna                               Czujnik Pull łazienkowy

Czujniki Pear kablowane

  

Bransolety bez czujnika upadku i z czujnikiem upadku

Bez czujnika upadku: ta bransoleta pozwala na uruchomianie alarmu przez rezydenta w przypadku zagrożenie. Pokazuje KTO uruchomił alarm, ale nie pokazuje strefy GDZIE SIĘ ZNAJDUJE. Używa się w ośrodkach o jasno określonych opcjach lokalizacji rezydentów.

Bez czujnika upadku D-Atom: ta bransoleta pozwala na uruchomianie alarmu przez rezydenta w przypadku zagrożenie. Pokazuje KTO uruchomił alarm i pokazuje strefę GDZIE SIĘ ZNAJDUJE. Używa się w ośrodkach o jasno określonych opcjach lokalizacji rezydentów.

Z czujnikiem upadku: ta bransoleta pozwala na uruchomianie alarmu przez rezydenta w przypadku zagrożenie, dodatkowo alarm jest uruchamiany w przypadku określonego przyśpieszenia poziomego lub pionowego Pokazuje KTO uruchomił alarm, ale nie pokazuje strefy GDZIE SIĘ ZNAJDUJE.

Cennik do pobrania po zalogowaniu. tutaj.