8 grudnia 2015

ELOoffice

ELOoffice – Oprogramowanie do zarządzania i archiwizowania dokumentów – rozwiązania dla małych firm i użytkowników indywidualnych
Czy chcieliby Państwo…
  • szybko znaleźć odpowiednie dokumenty?
  • zachować orientację w rosnącej z dnia na dzień liczbie dokumentów?
  • uwolnić biurko od uciążliwych stert papieru?
  • szybko zrozumieć procesy w firmie?
  • w prosty i przejrzysty sposób archiwizować swoje e-maile i zarządzać nimi?
  • pracować produktywnie w zespole?
  • w bezpieczny sposób elektronicznie przechowywać dokumenty?
ELOoffice jest znakomitym produktem umożliwiającym szybką i prostą realizację codziennych zadań. Znikają góry papierów, a potrzebne informacje można znaleźć w mgnieniu oka. Ze względu na zakres swoich funkcji i niewysoką cenę wyjściową ELOoffice znakomicie nadaje się dla małych przedsiębiorstw i użytkowników indywidualnych.
Struktura programu ELOoffice opiera się na znanych zasadach organizacyjnych: archiwum, szafa, segregator i rejestr. W ten sposób praca z programem jest możliwa niemal od razu. Użytkownik jednym kliknięciem myszy przenosi się w ramach struktury akt, otwiera segregatory i kartkuje dokumenty. Bardzo wydajna wyszukiwarka gwarantuje, że nawet przy wielkiej liczbie dokumentów potrzebne informacje można znaleźć w mgnieniu oka. Daje to oszczędność czasu, miejsca w biurze i obniża koszty.
Funkcje importu i eksportu dają możliwość wymiany dokumentów, ale także całych segregatorów czy szaf pomiędzy laptopami czy też z bardziej rozbudowanymi wersjami programu, ELOprofessional i ELOenterprise. Owa zgodność pomiędzy poszczególnymi produktami tej samej rodziny oznacza, że przy dużym rozwoju firmy inwestycja w ELO jest bezpieczna. Ponadto ELOoffice przy pomocy odpowiednich interfejsów, może zostać zastosowane także w innych dziedzinach działalności.