8 grudnia 2015

ELOprofessional

ELOprofessional – Sprawna optymalizacja procesów – rozwiązania dla średnich przedsiębiorstw
System zarządzania dokumentami (ang. Document Management System) służy do przetwarzania wszelkich form dokumentów w przedsiębiorstwie, a także ich elektronicznego archiwizowania. ELO posiada wszystkie funkcje do efektywnego zarządzania danymi, szybkiej i bezpiecznej kontroli informacji przez cały ich cykl życia. Z ELO pracują Państwo SZYBCIEJ, EFEKTYWNIEJ, TANIEJ i PEWNIEJ.
DMS to centralna platforma informacyjna, w której zbiegają się wszelkiego rodzaju pliki cyfrowe oraz dokumenty papierowe (przez dygitalizację), które w razie potrzeby są szybko dostępne dla uprawnionych pracowników firmy.
Zalety systemu do Zarządzania Dokumentami ELO
  • Możliwość zbudowania spójnego archiwum i szybki dostęp do określonych informacji.
  • Branże o różnej specyfice mogą łączyć w ELO wszystkie rodzaje dokumentów (umowy, e-maile, zamówienia, faktury, projekty CAD) w jedną ‚elektroniczną teczkę’. Transakcje biznesowe są szybkie i łatwe do zrozumienia.
  • Kompleksowe zarządzanie e-mailami, przetwarzanie ich i przechowywanie zgodnie z przepisami ustawowymi. Oznacza to zmniejszenie kosztów firmy i oszczędność zasobów.
  • Workflow zarządza procesami biznesowymi w firmie, zapewniając ich szybkie i bezpieczne przetwarzanie.
  • Automatyczne zarządzanie historią wersji dokumentu – udokumentowanie każdej zmiany. Głównym atutem ELO jest bezpieczeństwo i przejrzystość, zwłaszcza w pracy zespołowej.
  • ELO można zintegrować z wieloma systemami zewnętrznymi, takimi jak ERP, CRM, CAD, poczta elektroniczna.