Telerehabilitacja

Przeszedłeś udar, wylew, uraz mózgu i wymagasz rehabilitacji?
- rozpocznij darmową domową telerehabilitację z Centrum Medycznym MDT Medical
(w ramach pilotażu systemu telerehabilitacji dla pacjentów neurologicznych)

Centrum Medyczne MDT Medical uruchamia program pilotażowy telerehabilitacji dla pacjentów po udarach, wylewach, urazach mózgu.

W ramach pilotażu systemu poszukujemy chętnych osób, które wymagają rehabilitacji po zaistnieniu wymienionych wyżej zdarzeń/incydentów  
– do BEZPŁATNEJ ZDALNEJ REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ W RAMACH  TESTOWANIA NASZEGO PROGRAMU LECZNICZEGO.

Program obejmować będzie:

– specjalistyczną konsultację/telekonsultację wstępną z mgr rehabilitacji ruchowej/fizjoterapii w tym określenie, adekwatnych do stanu pacjenta i warunków domowych, ćwiczeń leczniczych do codziennego wykonywania.

– cykliczny monitoring realizacji programu ćwiczeń oraz uzyskiwania założonych celów i postępów przez specjalistę rehabilitacji ruchowej/fizjoterapii i adekwatne modyfikacje programu ćwiczeń dla maksymalizacji efektu leczniczego programu

– codzienny interaktywny dostęp online do zadanego zestawu specjalistycznych ćwiczeń  (za pomocą własnego, domowego komputera lub tabletu z kamerką, mikrofonem i głośnikiem) – poszczególne ćwiczenia są przypominane krótkim filmikiem instruktarzowym, program monitoruje czas wykonywania ćwiczenia i umożliwia (opcjonalnie) nagranie wykonania ćwiczenia celem oceny wykonania przez mgr rehabilitacji ruchowej – szczególną wartością tego podejścia jest aspekt motywacyjny związany z koniecznością wykonania zadanych na dany dzień ćwiczeń.

telerehabilitacja

Ćwicz, bez wychodzenia z domu!

Program telerehabilitacji przygotowany przez ekspertów pomoże Ci w powrocie do zdrowia bez konieczności wychodzenia z domu. W czasie trwającej pandemii koronawirusa wiele zabiegów rehabilitacyjnych zostało odwołanych.

W przypadku urazów neurologicznych czas jest niezwykle ważnym czynnikiem warunkującym powrót do zdrowia. 

Zgłoś się już dzisiaj i zacznij proces rehabilitacji !

Aby rozpocząć ćwiczenia potrzebujesz:

  • komputer lub tablet
  • kamera internetowa
  • dostęp do Internetu

W zgłoszeniu prosimy o podanie krótkiej informacji o stanie zdrowia i przebytych urazach. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: centrum.telemedyczne@mdtmedical.eu

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z tobą specjalista celem uzgodnienia kolejnych kroków do rozpoczęcia programu telerehabilitacji.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 575-750-499