Kariera

Jesteśmy centrum medycznym zlokalizowanym w Warszawie, w pobliżu Dworca Gdańskiego. Budujemy zespół oparty na kompetencjach. Nasz priorytet to efektywna i szybka diagnoza oraz skuteczne leczenie oraz dobry i współpracujący ze sobą zespół kliniczny.
Zakres obowiązków:
– Praca w punkcie pobrań
– Realizacja świadczeń pielęgniarskich (drobne zabiegi pielęgniarskie, pobrania krwi u dzieci, szczepienia – opcjonalnie)
– Obsługa pacjentów zgodna ze standardami MDT Medical
Wymagania:
– Prawo wykonywania zawodu
– Kurs szczepień – mile widziany
– Inne kursy specjalistyczne – mile widziane
– Komunikatywna znajomość j. angielskiego – mile widziana
Kontrakt, umowa zlecenie, umowa o pracę. Niepełny etat (godziny do uzgodnienia)
Prosimy o CV na adres: zaneta.dziub@mdtmedical.eu

Szukamy lekarza kardiologa wykonującego badania echokardiograficzne do pracy w systemie bez ograniczeń diagnostycznych narzucanych przez NFZ i placówki sieciowe.

Niezbędna jest umiejętność wstępnej diagnozy pacjenta o złożonej patologii i początkowej diagnozy wielospecjalistycznej oraz określenia planu leczenia i koordynacji leczenia.

MDT Medical nie jest siecią i nie pracuje w ramach kontraktu NFZ. Praca w Warszawie, w lokalizacji przy Dworcu Gdańskim.
Wg. ilości pozytywnych opinii (na lekarza) na znanylekarz.pl, jesteśmy najlepiej ocenianą placówką na rynku. Budujemy zespół oparty na kompetencjach. Nasz priorytet to efektywna i szybka diagnoza oraz skuteczne leczenie oraz dobry i współpracujący ze sobą zespół kliniczny.
Zakres obowiązków – oferujemy ciekawą i inną niż wszędzie pracę:
Wykonywanie badań echokardiograficznych i/lub konsultacje kardiologiczne
Kompleksowe spojrzenie na pacjenta – nasi pacjenci to głównie ludzie młodzi. Część trafiła do nas po krótszej lub dłuższej tułaczce po systemie. Mamy sporo złożonych, ciekawych przypadków. Dążymy do poszerzenia wypracowanego już na rynku modelu efektywnej medycyny rodzinnej i stworzenia efektywnej poradni kardiologicznej.
Prowadzenie pacjentów według międzynarodowych standardów obsługi medycznej.
Współpraca z zespołem – to kluczowy składnik sukcesu w medycynie
Bardzo ważna jest umiejętność rozmowy z pacjentem
Chętnie widzielibyśmy chęć współpracy w budowie medycznej części naszego systemu opieki zdrowotnej. (określania standardów, zaleceń i protokołów działań)
Mile widziane języki obce i doświadczenie pracy za granicą
Oferowane warunki zatrudnienia:
Możliwe godziny pracy oraz part time / full time do ustalenia, też możliwe są weekendy w miarę możliwości.
Dobre warunki lokalowe i sprzętowe
Wynagrodzenie w górnych stawkach rynkowych i tego też oczekujemy od kompetencji i umiejętności komunikacji
Oferujemy kontrakt, umowę zlecenie lub umowę o pracę
Prosimy o przesłanie CV na adres: centrum.waw@mdtmedical.eu