8 grudnia 2015

Teleopieka

Nowoczesne systemy Teleopieki pozwalają na wezwanie pomocy w każdych okolicznościach, niezależnie od tego czy jest to pomoc medyczna, zagrożone jest bezpieczeństwo, czy po prostu potrzebne jest wsparcie. 

Systemy Teleopieki przeznaczone są dla osób o różnym stopniu niesamodzielności:

 teleopieka
  1. Systemy dla osób o dużym stopniu niesamodzielności np. z chorobą Alzheimera, istotnymi ograniczeniami ruchu lub ze schorzeniami neurologicznymi – systemy przeznaczone dla tych osób opierają się na analizie ich zachowania i obserwacji. Dla każdej z osób polecane są osobno na podstawie analizy każdego przypadku. W celu analizy prosimy o kontakt z naszym centrum telemedycznym.
  2. Systemy dla osób o średnim stopniu niesamodzielności – typowym przykładem tej grupy są osoby starsze spędzające większość czasu w domu. Jest to klasyczny guzik życia pozwalający na wezwanie pomocy w momencie kiedy jest potrzebna.
  3. Systemy dla osób samodzielnychdla których istotna jest lokalizacja, poczucie bezpieczeństwa i wsparcie medyczne z powodów osobistych lub zawodowych. To również systemy wspierające aktywne życie w każdym wieku.

 W dopasowaniu odpowiedniego systemu Teleopieki do potrzeb podopiecznego pomagają nasi konsultanci.

 

 

Misją teleopieki jest podniesienie poczucia bezpieczeństwa osób chorych i niepełnosprawnych, przebywających stale lub czasowo w domu. W przypadku zagrożenia teleopieka powinna zapewnić otrzymanie szybkiej pomocy.

Integralną częścią systemów Teleopieki są technologie pozwalające na lepsze monitorowanie bezpieczeństwa pacjenta lub na dostęp do lokalu  w momencie potrzeby udzielenia pomocy dla osób mieszkających samotnie.

 

Poznaj rozwiązania MDT Medical – pobierz: Prezentacja naszych rozwiązań

Abonamety teleopieki

W naszym katalogu online możesz zapoznać się ze sprzętem do Teleopieki i opieki domowej

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać drogą mailową:
info@mdtmedical.eu lub telefonicznie.