8 grudnia 2015

ELO DMS Desktop dla Microsoft Office

Pakiet ELO DMS Desktop dla Microsoft Office – DMS z każdego miejsca pracy.

Aktualnie ELO jako jedyny na rynku oferuje wszystkim użytkownikom Microsoft Office liczne funkcje w zakresie zarządzania dokumentami (DMS) i to bezpośrednio w preferowanej przez nich aplikacji. Oprogramowanie ELO jest bezpośrednio zintegrowane z Microsoft Office. Użytkownicy nie muszą instalować specjalnego klienta DMS, ani zapoznawać się z nim. Pracują dalej – tak jak zwykle.

Bezpośrednia współpraca komponentów ELO DMS Desktop z Microsoft Office jest oparta na technologii NET. Microsoft Outlook działa przy tym jako klient ELO, który uzupełnia aplikacje ELO o cenne funkcje, jak np:

  • Użytkownicy moga uzyskać bezpośredni dostęp z programu Outlook do archiwum DMS.
  • Dokumenty są w wygodny sposób wyświetlane we wszystkich popularnych formatach.
  • E-maile można łatwo przeciągnąć za pomocą funkcji drag&drop bezpośrednio do archiwum.
  • Wypożyczenie i zwrot dokumentów z archiwum jest bardzo wygodne.
  • Użytkownik szuka pożądanych informacji z poziomu Outlook w całym archiwum ELO.
  • Listy trafień (wyszukanych dokumentów) są wyświetlane bezpośrednio i w przejrzysty sposób w programie Outlook.

ELO Add-In do Microsoft Office

Użytkownicy mogą otwierać i zapisywać swoje dokumenty, jak zwykle, w programie Microsoft Word, Microsoft Excel lub Microsoft PowerPoint. Zamiast na lokalnym dysku twardym lub serwerze plików w sieci firmowej, dokumenty są chronione i bezpiecznie przechowywane w centralnym archiwum. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji funkcje DMS, jak wypożyczenie i zwrot dokumentów oraz historia wersji. Użytkownik może z łatwością poruszać się po strukturze archiwum i pobierać odpowiednie dokumenty.

iSearch w pakiecie

Nowy pakiet ELO DMS Desktop zawiera również wydajną funkcje ELO iSearch. Obejmuje ona nie tylko korektę pisowni znaną z wyszukiwarki Google, ale także możliwość łączenia pojęć za pomocą spójników I, LUB oraz NIE. Ponadto wyszukiwanie ligwistyczne zapewnia, że pojęcia są rozkładane na ich podstawowe formy. Na przykład przy wyszukiwaniu pojęcia „książka” wyświetlane są również takie propozycje, jak „ksiażkę”, „książki”, „podręcznik”.

Integracja MS Office w ELOprofessional 2011 oraz ELOenterprise 2011

Przy zakupie standardowej licencji ELOprofessional 2011 lub ELOenterprise 2011 zawarta jest również integracja z Microsoft Office.